Predáme 4-izbovú bytovú jednotku v radovej zástavbe, Nitra-Lukov Dvor

4-izbový byt na predaj v Nitre

Preferujete bývanie v meste, ale zároveň potrebujete oddych od ruchu? Máme pre Vás ponuku, ktorá dokáže naplniť Vaše priania.

Ponúkame Vám bývanie v 4-izbových bytových jednotkách v radovej zástavbe v meste Nitra, konkrétne v novovybudovanej štvrti v mestskej časti Lukov Dvor.

Ponúkaná bytová jednotka pozostáva z 3 nepriechodných izieb, priestrannej obývacej izby spojenej s jedálňou a kuchyňou, 2 kúpeľní, priestranného šatníka vo veľkosti izby a chodby. Vnútorná úžitková plocha predstavuje 138,32 m2.

Pozemok prislúchajúci k tejto nehnuteľnosti je o výmere 602 m2, z toho zastavaná plocha predstavuje 175 m2.

Konštrukcia domu, rovnako ako aj vnútorné priečky, sú z materiálu Porfix. Zateplenie polystyrénom, na ktorom je aplikovaná fasádna omietka. Strecha je pokrytá čiernym plechom. Okná biele plastové, trojsklá. Vchodové dvere taktiež plastové. V interiéri budú stierky, potery na podlahách, stropy s bodovým osvetlením. Kúrenie bude zabezpečené tepelným čerpadlom a podlahovým kúrením, pričom tepelné čerpadlo bude slúžiť aj na ohrev vody. V otvorenom priestore obývacej izby a kuchyne sa nachádza komín, ktorý umožňuje v prípade záujmu vybudovanie krbu využívaného pre alternatívne vykurovanie.

Z hľadiska dostupnosti inžinierskych sietí je táto bytová jednotka napojená na elektrickú energiu a mestskú vodu. Odpad je riešený žumpou, nakoľko sa kanalizácia v tejto lokalite nenachádza.

Pozemky budú od seba opticky oddelené plotmi.

Cena tejto bytovej jednotky v štádiu holobyt + pozemok je dohodou.

Dôležitou informáciou pre Vás je, že v najbližšej dobe je plánovaná kolaudácia bytových jednotiek tejto radovej zástavby.

Ak Vás táto ponuka zaujala alebo potrebujete zodpovedať doplňujúce informácie, kontaktujte ma na telefónnom čísle 0915 360 232 alebo prostredníctvom e-mailu ziackova.dominika@micikovareality.sk.

Podrobné informácie

4
175 m²
602 m²
138.32 m²
osobné
aktívne
iné
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nitra, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Nitriansky
  • Okres Nitra
  • Mesto Nitra
  • Druh 4-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt 0915 360 232
  • Pridané 11. január 2019 19:02 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Dominika Žiačková

Ing. Dominika Žiačková

realitný maklér

hovorím po slovenskymluvim česky

0915 360 232

ziackova.dominika@micikovareality.sk

Maklér má 14 ponúk